İptal & İade Şartları

 

İade ve Değişim Şartları

 

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

 


 

İade ve Değişim Yapılacak Ürünlerin Faturası

 

İade ve değişimi yapılacak ürünün faturasının tüm nüshaları ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.

 


 

Değişim Yapılacak Ürünler

1. Tarafınıza ulaşan, kullanılmayan, ambalajı bozulmamış, etiketi üzerinde ürünün değişimini, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde,  talep etmiş olduğunuz ürün itemini ve bedenini değişimini talep ettiğinizi belirterek tarafımıza Ayar İş Güvenlik Ekipmanları & Otomotiv adına Yurtiçi kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderdiğiniz takdirde işleminiz yapılacaktır. İadenizi göndermeden önce mutlaka [email protected] mail adresine  iade veya değişim yapmak istediğiniz ürün ile ilgili bilgi maili gönderiniz. (İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına,

gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.)


Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.
Ürünlerinize ilişkin değişim işlemi 1 kez gerçekleştirilebilmektedir.Ürününüz tarafımıza ulaştığı gün itibariyle 3 iş günü içerisinde işlem görecek olup  bu süreçte sistemimizde ürün mevcut ise işleminiz yapılarak tarafınıza sevkiyatı yapılacaktır.Aksi taktirde size geri dönüş yapılıp, bilgisi verilecektir.


2. Tarafınıza ulaşan, kullanılmayan, ambalajı bozulmamış, etiketi üzerinde ürünün değişimini, teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde faturanızı ibraz ederek değişimi yapılabilmektedir. Fakat ürünün aynı kodda başka rengi ve bedeni olması şartı ile ürünün diğer renk varyantları ile değişimi de mümkündür.
 
3. Değişimi yapılan ürüne ilişkin iade işlemi yapılamamakta olup, her sipariş için değişim ya da iade hakkı tek seferlik bir seçimlik haktır.


İadesi / İptali Yapılacak Ürünler (Cayma Hakkı)

 

Satış Sözleşmesinin Cayma Hakkı maddesi kapsamında tarafınıza ulaşan, kullanılmayan, ambalajı bozulmamış, etiketi üzerinde ürünün iadesini teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde, , tarafımıza gönderimini gerçekleştirdiğiniz ürünlerin itemini ve tutar iadesi talep ettiğinizi belirterek tarafımıza Ayar İş Güvenlik ve Otomotiv adına Yurtiçi kargo ile alıcı ödemeli olarak gönderdiğiniz takdirde işleminiz yapılacaktır.(İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Yurtiçi Kargo'ya ait 12 haneli gönderi kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi kodunuzu lütfen saklayınız.)


Bunun dışında herhangi bir kargo şirketiyle elimize ulaşan ürünlerin iadesi ve ulaşım bedeli kabul edilmeyecektir.
Ürününüz tarafımıza ulaştığı gün itibariyle iade işleminiz 15 iş günü içerisinde yapılacak olup, İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Genel prosedür olarak bir sonraki dönem ekstresine (1 ay) yansıtılmaktadır. 

 

Tüm Hakları Saklıdır | 2016